marjan tetickovic
pirms 7 mēnešiem
Investīcijas un finansējums
Sveiki, dārgie! Mēs meklējam biznesa piedāvājumu ar fonda pārvaldnieku, jo mums ir investors, kurš ir gatavs izstrādāt labu biznesa plānu pēc rūpīgas uzņēmuma kopsavilkuma izpētes. Lūdzu, nosūtiet savu plānu uz 'business šodien uz atlikušo procedūras.E-pasts: [email protected]

Skaisle Jatalniece
pirms 7 mēnešiem
Lokdauna laikā Āgenskalnā gandrīz katru vakaru iznāca iet garām bāram,kura letes stūrī gandrīz nemainīgā pozā sēdēja maza tieva meitene. Dažreiz viena,bet parasti viņai pretī stāvēja vai grozījās puisis.
Nevarēju vien izdomāties,kas viņa ir - vienīgā apmeklētāja, bārmeņa draudzene, īpašnieka bērns, reklāmas aģente vai varbūt vispār - butaforija. Vai viņa ir pilngadīga, vai viņa dzer alkoholu un ko var stundām sēdēt un runāt, vai klusēt,ja nav ar ko runāt. Mistika,protams.
Ja bārs slēgts,ko šī tur dara? Ko tērē elektrību?
Sev solījos,kad būs iespējams , noteikti aiziešu uz to bāru un izpētīšu situāciju, iedzeršu pati un padzirdīšu savu ziņkārību.

Tas saistošais vēl bija tas,ka viss tur bija tāds neizteiksmīgi pelēkbrūns. Māja, bāra lete, plaukti, dzērieni, meitenes drēbes.
Nu vajag tā,sagadīties, tā "sakrist" krāsām. Reizēm iedomājos, atcerējos to rakstu par britu zinātniekiem,ka viss ir ilūzija. Nevar tiem zinātniekiem ticēt,protams,bet par ilūziju gan varētu būt patiesība

Ivo Īstenais
pirms 7 mēnešiem
Kad šis skaistums būs redzams apkopotā un drukātā veidā?

juve
pirms 7 mēnešiem
Kad beigšu slinkot.

Autore
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!