Gundega Šmite
pirms 11 mēnešiem
Liels paldies, Ilmār! Karavānas nāk un iet, bet diži prāti paliek un arvien rada no jauna.

ABR
pirms 11 mēnešiem
Atmetot to, ka Satori tā jaunajā prikidā (post-Tukiša) nekad nav bijis nedz neatkarīgs, nedz ideālistisks (pat, ja Šlāpins vēlējās un mēģināja to vērst neatkarības virzienā), bet konkrēti saistīts ar vienas partijas publiskās plarformas vajadzībām, kā arī atmetot to, ka Satori bijusi katastrofāla politisko procesu komentētāju izvēle, šis ir reti stulbs un pretīgs solis. 


Reiz man intervijā Hermanis Alvis par saviem JRT aktieriem, pamattrupu, teica - latviešu teātra giganti. 


Ļoti labs apzīmējums , manuprāt. 


Lūk, zaigas pūces, evas johansones, antonijas šlāpinas un kas nu vēl jūs tur čakli rosāties biedrībā, kurai pieder šis portāls: Šlāpins ir gigants kultūras mediju kontekstā. Viņa idejām, izveidotajai struktūrai, kontaktiem pateicoties, šim portālam ir bijusi ietekme un svars. 
A kas tagad te notiek, m?


Lūdzu pie tam atcerēties, ka esmu cilvēks, kuru Šlāpins principā besī - jo manā skatījumā nevar cilvēks tā brīvi pastaigāties no politisko partiju kampaņu veidošanas uz žurnālistiku. Tas nav veselīgi. Tad nu stādieties priekšā, Ascendum valde, cik zemu jums bija jānokrīt, lai es te nāktu un šito visu rakstītu. 


Šo saiti lūdzu nedzēst, citādi piebļaušu pilnus sociālos tīklus, no kuriem ar dievpalīgu it kā esmu prom jau kādu laiku: http://deputatiuzdelnas.lv/lv/notikumu-hronika/lielakie-korupcijas-un-politikas-skandali/juris-puce-un-ziedojumi-sievas-vaditajai-biedribai.html

Sirsnībā, 

Anda Burve-Rozīte

A.L.
pirms 11 mēnešiem
Liels paldies Ilmāram par ieguldīto darbu, aizrautību, atsaucību un atvērtību. Satori bija mana pirmā publikācija, vēl Ingmāras redakcijā, un viena no pēdējām Ilmāra redakcijā, un visas man ļoti svarīgas.

Caur maniem Satori publicētajiem tekstiem izdzīvoja mans gars, saglabājās spēja būt. Bija forši būt dzejniekam šinī mežonīgi bagātajā izplatījumā.

Es novēlu, lai Henrikam izdodas viss iecerētais un lai Satori plaukst un zeļ.

klusāsirēna VijaIja
pirms 11 mēnešiem
Ascendum meitenes ienāca svešā baznīcā ar savu dziesmu grāmatu.

Madara Dišlere
pirms 11 mēnešiem
Paldies, Ilmār, par šajos gados paveikto! Kad sākāt darboties Satori, es, savukārt, strādājot pie viena mistiska kino projekta, biju nonākusi tādā kā piespiedu trimdā Austrijas klosterī, un vienīgais, kas mani tajā laikā "glāba", bija Satori interneta raksti. To vienmēr atceros reizēs, kad atkal gandrīz piekrītu kaut kam, kad intuīcija brīdina, ka nav vērts. Ticu, ka Jums lielas lietas paredzētas, kurās savu enerģiju ieguldīt. Lai top!

fakingsons
pirms 11 mēnešiem
..šis gan ir sasodīti šokējošs paziņojums, īpaši jau uzzinot, kas stājas vietā. bet, lai jau veicas. paldies Šlāpinam par manu pirmo oficiālo publikāciju.

Rasma Eglīte
pirms 11 mēnešiem
Paldies par padarīto!Mūsu Latvijā nekad nevar zināt,kas ar mums notiks.Esmu pārliecināta,ka atradīsit iespēju šo ļoti vajadzīgo darbu turpināt!Ceļa maizei-daudz pateicību un labus vārdus no katra Satori lasītāja.Veiksme Jums muguru negriezīs!

jurniece
pirms 11 mēnešiem
Reputāciju grauj ne tas, ka Šlāpina kungs aiziet, bet tas, kā tas notiek. Ja par pārsteigumu pašam un pat daudziem kolēģiem, kā saprotu, tad tas ir tikpat nožēlojami kā prastā provinciālā , mietpilsoniskā sabiedrībā, pret kuru it kā Satori visus šos gadus cīnījies. Rezultātā darbi nesaskan ar vārdiem. Tas ir reāls robs izdevuma reputācijā, manuprāt. Pēc loģikas no izdevuma būtu jāiziet vismaz visai komandai. Ideālā variantā visiem autoriem. Vai intelektuāļi ir spējīgi sašust par necienīgu izturēšanos pret savu biedru tāpat kā par dzīvnieku un netradicionāli orientēto likteni? Ja nē, tad visas šīs iepriekšējās cīņas uztveramas kā liekulība

Pauls Bankovskis
pirms 11 mēnešiem
Ilmār, paldies Tev par visu, ko kopā esam darījuši vēl kopš "Rīgas Laika" iznākšanas pirmsākumiem. Vai atceries, tur bija tāda rubrika "Laikrādis"? Mana nelaime allaž ir bijusi nespēja identificēties ar kādu noteiktu paaudzi – Tu par mani esi drusku vecāks, bet Henrikā sparo man vairs neaizsniedzamā jaunība un stilīgums. Taču, cerams, Tu zini un atceries, ka esi viens no nebūt ne tik daudzajiem cilvēkiem, kam esmu veltījis vienu stāstu. Domāju, ka mēs vēl šo to varētu paspēt sastrādāt.

Agnese Krivade 1
pirms 11 mēnešiem
Domāju ka zīmola īpašniece ir pieļāvusi vienu no būtiskākajām zīmolveides kļūdām savas pastāvēšanas vēsturē.

Agnese Krivade 1
pirms 11 mēnešiem
t i kļūdu atlaižot Tevi (nevis pieņemot Henriku)

andra neiburga
pirms 11 mēnešiem
Ir skumji, ir ļoti ļoti žēl. Ar interesi gaidīju Ascendum skaidrojumu, un tas mani nepārliecināja. Es ticu, ka Tu Satori būtu varējis izdarīt vēl ļoti daudz, nekādi "griesti" nebija sasniegti. Tu un Satori -- tas manā uztverē bija kā vienots veselums. Nu, paskatīsimies, kā tagad mainīsies Satori, bet Tev es novēlu atrast vislabāko iespējamo ceļu kā turpināt savu darbību arī mūsu visu labā. Un lai Tev ir interesanti.

Astra Meklere
pirms 11 mēnešiem
O, ou, cik skumja ziņa... Paldies, Ilmār, par šo darbu. Pēdējos gados Satori.lv ir bijis kā saprāta balss politiskajos un personiskajos naida, negāciju, muļķības, egoisma tuksnešos, kuri, liekas, pārņem Latviju kā sērga. Es tikai ceru, ka tas nemainīsies. Daudz jaunu un vēl interesantāku izacinājumu Jums turpāk!

Dainis Deigelis
pirms 11 mēnešiem
Esmu no tiem cilvēkiem, kam grūti patiesībā pieņemt pārmaiņas, jo sevišķi negaidītas, bet es saprotu, ka nekas nav mūžīgs. Ilmārs Šlāpins ir tas cilvēks, kas noticēdams un publicēdams mani pirmo reiz, ir palīdzējis man augt un attīstīties par to autoru, kāds es esmu tagad, tāpēc saprotot visu loģiku par svaigām asinīm, tāpat tik grūti sagremot. Paldies, ka noticēji, paldies ka piecieti nepilnības un lai tev viss izdodas, kaut kā tā...

Laura Elcere
pirms 11 mēnešiem
Karavāna brauc, bet grūti audzināmie bērni gaida savus dzejołus.

Vizma Zvaigzne
pirms 11 mēnešiem
Žēl! Bet paldies Jums par lielisko darbu šo gadu garumā, tas ļoti novērtēts! Un veiksmes ar visu turpmāko!

Santa Remere
pirms 11 mēnešiem
come on, es arī esmu satori, un es tevi vaļā nelaižu! mēģinot raudzīties pozitīvi... ceru, ka tu tagad vairāk rakstīsi grāmatas, nevis sēdēsi birojā, jo tu pats esi viss tas labais, ko esi izdarījis ar satori.

Una Rozenbauma
pirms 11 mēnešiem
Man ļoti žēl, ka tā. Satori manā galvā runā klusajā un piesātinātajā Ilmāra balsī. Zēgneram nav ne vainas, bet kā kapteini es viņu neredzu.

Krista Burāne
pirms 11 mēnešiem
Paldies, Ilmār! Satori Tavā vadībā radīja nelielu drošības oāzi ar veselā saprāta aku tās centrā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!