Ivars Tillers
pirms 4 gadiem
Pirms trim gadiem četri no šiem zinātniekiem aicināja visus līdzpilsoņus novērtēt ieguvumus, ko varētu sniegt saskarsme ar citām kultūrām, un izteica cerību ka pratīsim būt atvērti pret citādo, tādējādi kļūstot bagātāki savās kultūras pieredzēs un plašāki savā redzeslokā.

Tagad šie paši ļaudis "ar dziļām bažām aicina atzīt, ka sievietes un meitenes bieži tiek pakļautas tādiem nopietniem vardarbības veidiem kā noziegumi, kas izdarīti, aizstāvot tā saukto "godu", un dzimumorgānu kropļošana", kas neapšaubāmi ir krasi atšķirīgas kultūras pieredze un kardināla tiesību izpratnes citādība.

Abi apgalvojumi izteikti labā ticībā, ka sabiedriski rosīgās personas līdz galam izlasa atklātās vēstules, kuras paraksta, un juridiskos dokumentus, kurus aicina parakstīt.

random test
pirms 4 gadiem
Izlasīju LZA slēdzienu. Domāju, varam veidot pērļu kartotēku. Sākšu: ''Vai jēdziens “dzimums” definē Konvencijas mērķa objektu (dzimumu lomu stereotipus, vai “izvēlēto dzimumu”) un tādējādi sekmē “izvirtīgas” sabiedrības veidošanos?'' (Slēdziena atbilde: iespējams, nav īsti skaidrs.)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!