Notikums
23
Febr
13:07

Cēsu mākslas festivāls: izrāde "Dēls"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 23. augustā, plkst. 20:00 Cēsu Mākslas festivāla teātra "Grand Prix" ietvaros būs skatāma Dailes teātra izrāde "Dēls".

Augustā Vidzemes koncertzālē "Cēsis" tiek rādīta teātra kritiķes Silvijas Radzobes izraudzīta aizvadītās sezonas teātra izrāžu programma. Tās ietvaros jau bija iespēja redzēt poētisko lekciju "Veidenbaums un Veidenbaums. Divi brāļi", Nacionālā teātra izrādi "Cīrulīši" un Dailes teātra izrādi "Kaisles vilciens". Cēsu Mākslas festivāla pēdējais pasākums, kā arī teātra "Grand Prix" pēdējā skatāmā izrāde būs Floriana Zellera ģimenes drāma divās daļās "Dēls".

"Lai runātu par sāpīgām problēmām mūsdienu ģimenē, "tēvu un dēlu" mūžīgo, arhetipisko pievilkšanos-atgrūšanos, režisors Intars Rešetins izvēlējies franču autora Floriana Zellera lugu. Taču stāsts nav tikai par pusaudža sakāpinātajām, uz prāta-ārprāta robežas balansējošām emocijām situācijā, kad viņa vecāki izšķiras. Tas ir arī stāsts par to, cik grūti jūtīgam jaunam cilvēkam, ikvienam no mums, ir pieaugt, samierināties (vai nesamierināties) ar reālās dzīves likumiem. Izrādes centrā lieliskais Ģirta Ķestera (Pjērs) un Toma Veličko (Nikolā) duets, kas pārsteidz ar Latvijas teātros reti redzētu jūtīgumu un emociju atkailinātību. Dēla lomu spēlē arī Rūdolfs Sprukulis, jaunietis, kurš konkursa rezultātā teātrī ienāca no reālās dzīves. Nevainojamas savās lomās ir arī Vita Vārpiņa (Anna) un Inita Sondore (Sofija)," raksta festivāla organizatori.

Biļetes pieejamas cenās no 15 EUR līdz 20 EUR, un tās iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī internetā.

Vidzemes koncertzāle "Cēsis" atrodas Raunas ielā 12-1, Cēsīs.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!