Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Ir viedoklis.
Mans sens un joprojām nepiepildīts sapnis ir izlikt vienu sienu ar manu mīļāko Čurļona darbu reprodukcijām. Pag. vasarā biju Viļņā un atkal nekā,jo tās reprodukcijas bija nenormāli sliktā kvalitātē. Nopirku grāmatu par Čurļoni un ne saturiski, ne papīra un reprodukciju kvalitātē, tā nestāv ne tuvumā Neputna izdevumiem.
Tāpēc slavas dziesmas Neputnam ir pamatotas. Grāmata par Džemmu Skulmi man atklāja būtiskas lietas par latviešu vēsturi. Aizpēros uz Mālpili....
Bet - ir arī iebildumi. Draugs uzdāvināja Strunki. Ļoti daudz ilustrāciju, vispār ģeniāla grāmata , lasu to ar milzu baudu, bet ja viņa man vēlreiz gultā guļot un lasot uzkritīs uz sejas un mani pasitīs - prasīšu kompensāciju no Neputna par miesas bojājumiem. Vai tiešām nevarēja izdot 2 sējumos? Un grāmatplaukts tādai grāmatai ar ' par mazu. Kur es to Strunki glabāšu?
Un otrs iebildums attiecas nevis uz Neputnu,bet uz valsti, KM , uz NA - tas ir NOZIEGUMS, ka laba literatūra,labas grāmatas nav Latvijas bibliotēkās.

Sociologs Kaktiņš ir gatavs nošauties,ja ar to varētu glābt tautu un valsti no bojāejas, bet es uzskatu, ka nevajag ne šauties , ne kauties - vajag skaidri un gaiši noformulēt ideju par to,ka nauda kultūrai ir godīgi jāsadala starp radītājiem un patērētājiem.

Un ja tā būs,tad Neputnam un visiem citiem nebūs jāžēlojas,ka kultūras patēriņa līkne iet uz leju.

Un vēl es novēlētu konkurenci lielāku - Daugava laikam ir vienīgie

Bet tas,kas ir - tas man ļoti ļoti iet pie sirds, būtu tik nauda
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!