Maija Roze
pirms 6 gadiem
Man āķis lūpā bija kopš izlasīju recenziju Ir. Diemžēl, un vienlaikus absolūti priecīgi, ka pagājušonedēļ mēğināju nopirkt, bet grāmata bija izpirkta vismaz trīs J.Rozes grāmatnīcās, kurās iegriezāmies. Manuprāt lieliski, ka kārojas, bet jāpaciešas.

Antonija
pirms 6 gadiem
Pirmkārt, Satori naudu nepiešķir "Ascendum". Satori ir interneta medijis, kas pieder biedrībai "Ascendum", un naudu "Satori" darbībai (jeb biedrībai "Ascendum") piešķir KM, KKF, kā arī dažādi privāti ziedotāji.

Otrkārt, Eva Ikstena-Strapcāne un Nora Ikstena nav saistītas nedz radniecības, nedz draudzības saitēm. To nav grūti pārbaudīt. Un pat ja būtu, tas nekādā veidā netraucētu Spīganai izteikt savas pārdomas.

Ja turpināsiet nodarboties ar visādu muļķību un nepatiesas informācijas izplatīšanu, es jūs izbanošu. Šī ir diskusiju vieta, nevis publiskās atejas siena.

Antonija
pirms 6 gadiem
Sistēma ir iet un pārliecināt, ka kultūra nav vajadzīga tikai šaurai cilvēku grupai. Bet baidos, ka šis ir jūsu pēdējais komentārs, tā kā diez vai mēs varēsim par to parunāt vairāk.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!