Sarunas
29.12.2023

Rakstnieks Ēriks Hānbergs sarunu ciklā "81+"

Komentē
0

Publicējam ceturto sarunu ciklā "81+", tajā Eva Johansone sarunājas ar rakstnieku, publicistu un žurnālistu Ēriku Hānbergu (90). Visas "81+" sarunas skaties šeit, jauna saruna – katru piektdienu. 

Savulaik Ēriks Hānbergs, no rītiem atverot acis, plānojis, kā pēdējā publikācijas teikumā vai rindkopā pārsteigt lasītāju, taču šobrīd mostas ar nemierīgām domām par Ukrainu. Hānbergs spilgti atceras kara gadus un grūtības Latvijā. Garajā mūžā sekojis līdzi lauku cilvēku dzīvei un darbiem, vērojumus dokumentējot savos darbos. Rakstniekam ļoti svarīga šķiet humora žanra uzturēšana, labestības vairošana un optimisms. Vēl viņš aicina nesteigties un novērtēt paužu nozīmi mūsu dzīvēs.

Šī ir ceturtā no septiņām sarunām "Satori" ciklā "81+", kurā žurnāliste Eva Johansone sarunājas ar dažādiem cilvēkiem, kas sasnieguši devīto gadu desmitu – par paveikto, saprasto, sapņiem un nākotni. Jauna saruna katru piektdienu "Satori.lv" un Satori jūtūba kontā "Satori sarunas".

Sarunu cikls "81+" tapis ar "Kraso Foundation" atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!