lianalanga
pirms 3 gadiem
Precizējums par viedoklis, ka neeksistē termins "nelegālais imigrants"
1. Ministru kabineta noteikumi Nr.502 , 2008.gada 7.jūlijā (prot. Nr.46 14.§): Nelegālās imigrācijas reģistra uzturēšanas un izmantošanas noteikumi.

2.Tiesa runā tieši par "nelegāla imigranta statusu: "ES tiesas ģenerāladvokāta Szpunar 2015.gada 28.aprīļa secinājumus lietā Nr.C-290/14, 18.punktu: "Mr Celaj subsequently remained in Italy. He was identified on three occasions in three different places between 27 July 2012 and 30 August 2012 and charged on these occasions in connection with his status as an illegal immigrant and with the cultivation of narcotic drugs."

Jānis Torgāns
pirms 3 gadiem
Cilvēks var būt nelegāls (nelikumīgs, likumu pārkāpjošs), tikko viņš pārkāpj likumu vai - šajā gadījumā - valsts robežu. Nevar vienādot jēdzienus `cilvēks` un `imigrants`. Jā, arī imigrants ir cilvēks, taču viņš pats sevi nolicis ārpus likuma, tādēļ apzīmējums `nelegālais imigrants` ir pilnīgi pareizs, vai to kāds atzīst, vai nē. Valsts jau tādēļ ir valsts, lai ar likumu un citu aktu palīdzību nodrošinātu noteiktu kārtību.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!