Gus Gus
pirms 2 gadiem
Pēc filmas treilera gan izskatās, ka vēstījums filmai drīzāk būs par to, ka dzert un plītēt ir stilīgi un "važu nomešana" saistīta ar izlaidīga dzīvesveida normalizēšanu skolniekiem.

"...iemācījušās toksiskas nepatiesības: ka dzīvē pats galvenais ir mokošas attiecības ar čali, kas tā arī nezvana, un būt smuki tievai. Ar feministiskās popdīvas Mendijas Leinas tēlu Marta Martinsone atgriežas pati savā pagātnē un savam alter ego – par sevi nepārliecinātajai Sarmītei – caur mūziku iedod citu vēstījumu: ka svarīgākais dzīvē ir nomest važas, kas tevi dara nebrīvu, un neļaut sev darīt pāri."

Critical Theory 101. Pasaule esot jāskata kā dažādu grupu cīņa par varu. Ir tikai apspiestie un apspiedēji. Jānomet važas, ģimenes jēdziens jādekonstruē, prom visu iepriekšējo, nākotne pieder progresam, celsim jaunu sabiedrību. Tikumība, pieticība un pareizums ir jāizsmej. Sava ego apmierināšana ir pāri visam.

Smieklīgi, ja nebūtu skumji. Jaunā paaudze neapzinās, ka šīs idejas nāk no a.god. Kārļa Marksa daiļrades, ar jūtamu Alistera Kraulija ideju piešprici. Vēl skumjāk, ka tās izrādās tik dzīvotspējīgas arī šeit Latvijā, kur uz savas ādas esam piedzīvojuši komunisma realizāciju dzīvē. Kā kādā intervijā pauda cien. režisores cīņu biedrene U. Rozenbauma: "komunisma pamatā ir demokrātija", un "ideja kā tāda nebija slikta". (https://ej.uz/komunismsir).
Pasakiet to simtiem miljonu šīs idejas vārdā noslepkavoto cilvēku.
Tā turpināt.

anna goi goi
pirms 2 gadiem
nu teiksim tā - nedaudz no pirksta izzīsts
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!