Sanita Grīna
pirms 6 gadiem
Paldies! Ļoti interesants pārskats.

kvazikvazimodo
pirms 6 gadiem
pievienojot visumā akadēmiskajam apskatam progresīvāku noti, gribētos pakavēties pie latvju fantasy pamatlicēja Andreja Pumpura. virsnieks, profesionāls varmāka, maskulīna toksiskuma iemiesojums, kurš kompensēja savu ģenderdevianci ar ekskursiem fantasy žanrā. interesanti, ka žanra pērle "Lāčplēsis" ir arī protofeministisks manifests, kurā melnais bruņinieks ir vīrietis, bet Lāčplēsis – sieviete, un abu emansipācijas cīniņš, kuru tik asredzīgi savā alegorijā attēlo fantasts, nebeidzas vēl šobaltdien

Lebed Platonov
pirms 2 gadiem
Kas ir ''genderdeviance'' un kāpēc tikai virsnieks Andrejs Pumurs ir ''ģenderdeviants'', kad vēl šodien visu valstu un tautu armijās absolūtais vairums ir vīrieši? Kārtējais genderkontuzēto libtārdu saiets? Interesanti, ka libtārdi komentē darbus, kurus nav lasījuši, bet genderkontuzētie libtārdi nav lasījuši pat ābeci.

Lebed Platonov
pirms 2 gadiem
Labs rīitiņš.

Lebed Platonov
pirms 2 gadiem
Interesanti, ka libtārdiem nu jau Lāčplēsis ir sieviete, bet latviešu ābece ir sarežģītāka par asīrobabloniešu ķīļrakstu - bruņinieks tikai Rainimir Melnais, Pumouram viņš bija Tumšais.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!