kuģis
pirms 4 gadiem
“Aktīvas pozīcijas neesamība Ansi izceļ uz pēdējo gadu vēsturisko filmu varoņu fona un reizē iezīmē ticamu latvieša uzvedības un rakstura modeli, ko varam attiecināt ne tikai uz filmā attēloto laika periodu, bet arī uz mūsdienām.“

Nu, nu, šis jau kādus gadus 10 ir standarts teātrī un kino, “mazā cilvēka skatījums” (Svina garša kā kaut kas tipisks) iztrūkst tieši īstu varoņu un apzinātu, iesaistītu tēlu, proaktīvas, pārliecinātas pozīcijas. 

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Es filmu neskatīšos, jo neatbalstu Kairiša šovinismu. Pataisīt latgaļus par vajātiem upuriem šodienas Latvijā ir kremļa cienīga ideja un to es nevaru atbalstīt.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
FB izlasīju vēsturnieces Ineses Dreimanes komentāru par rupjiem vēstures faktu kropļojumiem filmā.
Izskatās, ka pārējo Latvijas inteliģenci, ieskaitot Madri, tas absolūti neuztrauc. Galvenais, ka smuki un efektīgi.

Gluži kā ar literātu saceptajiem kroplajiem un pēc tam pašu pārslavētajiem vēsturisjajiem ronāniem.

Mūsu inteliģencei nav elementāras cieņas pret tautas vēsturi un mums tādiem plānā galdiņa urbējiem par to vēl tik dārgi jāmaksā. Gluži kā padomju okupācijas laikos.

Kauns par to jums.

Guntars Seilis
pirms 4 gadiem
Samērā trāpīga recenzija. Guvu skaidrojumu vairākām savām šaubām un pārdomām pēc noskatīšanās. Paldies! Man filma kopuma ļoti patika, viena no retajām pēdējā laika latviešu filmām, kuru vairs tik ļoti nebojā, kā recenzents labi raksturo, brīvdabas teatrālisms. Un filmas sākuma beigās zālē apklusa popkornu karaukšķēšana, un beigās daži uzmanīgi nesa ārā neapēstas turzas. Par to cepuri nost Kairišam?

Kristīne Matīsa
pirms 4 gadiem
Aivar Madri, "Kāzas" var redzēt portālā filmas.lv, un bez maksas:)) - https://www.filmas.lv/movie/977/

Inga Pērkone
pirms 4 gadiem
Izaugsme burtiski pa stundām!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!