Notikums
29
Aug
19:00

Grupas "Regīna" un Elīnas Silovas koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 29. augustā, no plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā uzstāsies sešu aktieru un režisoru apvienība "Regīna" un dziedātāja Elīna Silova ar mūziķiem Rūdolfu Macatu un Ivaru Arutjunjanu.

Grupa "Regīna" radās 2001. gadā, apvienojoties aktieriem un režisoriem sešu vīru sastāvā. Vokāli instrumentālās apvienības "Regīna" dalībnieki nekad nav sevi apgrūtinājuši ar padziļinātu mūzikas instrumentu apguvi. To šī kungu apvienība veiksmīgi kompensē ar apšaubāmām izdarībām uz tām nedaudzajām Latvijas skatuvēm, uz kurām grupa tiek aicināta. Grupas nenoliedzamā kvalitāte slēpjas apstāklī, ka tā nekad nav mēģinājusi pati sacerēt kādu dziesmu, bet pilnībā apmierinājusies ar jau plašo dziesmu klāstu, kas radītas gadsimteņu gaitā. Par "VIA Regīna" "upuriem" krituši gan Raimonds Pauls, gan "Beastie Boys", ebreju tautas mūzika u.c. Grupas sastāvā ir Varis Piņķis (bungas), Gundars Grasbergs (bass), Gatis Gāga (balss un klarnete), Ivars Krasts (balss un saksofons), Māris Bezmers (balss un ģitāra) un Kaspars Zvīgulis (balss un ģitāra).

Elīnas Silovas (balss), Rūdolfa Macata (sintezatori) un Ivara Arutjunjana (bungas) izpildījumā būs dzirdamas dziesmas ar tekstiem latviešu un angļu valodā. Mūzika tapusi Kopenhāgenā, un katra dziesma atspoguļo kādu no dzīves posmiem divu gadu garumā, kas arī mudināja tās apkopot vienā albumā, savienojot dabīgā un nepiespiestā saiknē dziesmu ar improvizāciju. Mierīgā, vijīgā un it kā vienkāršā, bet neprognozējamā folk-pop gaisotne aicina klausītāju savā sapņu pasaulē, ik pa laikam pārsteidzot ar stilistisku daudzveidību un ekspresīvu vokālu. Akustisko un elektronisko instrumentu sintēze, balss, kas tiek izmantota gan kā krāsa, veidojot skaņu paleti ar pārējiem instrumentiem, gan dziesmu izdziedāšanai, rada ļoti īpašu, brīžiem mistisku un pasakainu noskaņu.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Kalnciema kvartāls atrodas Rīgā, Kalnciema ielā 35.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!