Aktualitātes
12.11.2021

"Zaļgalvja" turpinājumā – Rvīns pārvar sevi un sēžas "upes rupucī"

Komentē
0

Svētdien, 14. novembrī, plkst. 18:15 LTV1 kanālā būs skatāma "Ascendum" un "Vides filmu studijas" kopīgi veidotā raidījuma "Zaļgalvis" 24. sērija "Upes rupucis".

- Nu, kāpēc vispār jālien ūdenstilpnē? 
Rvīns Varde nopūšas. Viņam nepatīk atrasties uz ūdens.

- Ha, tad neviens netiek klāt un liek mierā! Ko latvietim vēl vajag? 

Šāds dialogs norit starp raidījuma vadītāju un bļodveida laivas izgudrotāju Jāni Brišku. Viņš labprāt pēta Latvijas mazās upes, bet vismīļākā viņam ir Vitrupe. Savām acīm redzējis, kādu postu tai savulaik nodarījusi meliorācija. Esot bijis smilšanis, neizteiksmīgs grāvis, taču tagad – 35 gadus vēlāk – vieta, kur biezoknī vērot dabu, makšķerēt un priecāties par bebru veikumu. To viņš dara pašradītajā upes rupucī.

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!