Aktualitātes
03.01.2022

"Zaļgalvja" 31. sērija: Apņemšanās vingrot

Komentē
0
Saglabā

Piedāvājam noskatīties raidījuma "Zaļgalvis" 2022. gada pirmo epizodi "Apņemšanās vingrot", kas LTV1 kanālā bija skatāma 2. janvārī.

Daudzi no mums 2022. gadu sāks ar apņemšanos parūpēties par fizisko veselību. Vieni grib notievēt, citi - izvairīties no sirds un asinsvadu saslimšanām! Pirmajā 2022. gada "Zaļgalvī" Rvīns Varde dodas uz vienu no Rīgas parkiem, kur regulāri notiek bezmaksas sporta treniņi, kas pulcē jauniešus, ģimenes un seniorus. Viņi tiekas gan ziemas spelgonī, gan rudens lietavās, gan vasaras tveicē, jo, neskatoties uz laikapstākļiem, ir sapratuši, ka sportošana ārā palīdz ne tikai uzlabot fizisko formu, bet arī pamanīt gadalaiku maiņu un sastapt domubiedrus. Kas nepieciešams, lai sportotu dabā? Kad to vislabāk uzsākt un kur meklēt informāciju? Atbildes rodamas 2. janvāra raidījumā "Zaļgalvis".

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!