Aktualitātes
25.08.2020

Tapis jauns detektīvseriāls bērniem "Emī un Rū"

Komentē
0
Saglabā

No 26. augusta televīzijas platformā "Tet" būs skatāms jauns detektīvseriāls bērniem "Emī un Rū", kur galvenie varoņi Emīlija un Rūdis steigs risināt visdažādākos pasaules glābšanas uzdevumus.

"Emī un Rū" ir izklaidējoši izglītojošs detektīvseriāls pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem par diviem draugiem – Emīliju Čimpiņu un Rūdi Rimpiņu –, kurus saved kopā neparasts sūtījums. Abi jaunieši neviļus tiek ierauti noslēpumainu un neparastu piedzīvojumu virpulī un kļūst par "Čimpiņ Rimpiņ aģentūras" slepenajiem aģentiem pasaules glābšanas uzdevumos. Aģentūras priekšnieks ir Pasaules Labklājības Uzturēšanas Ierīce jeb robots PaLaUzis, ko ierunājis aktieris Gatis Gāga. Viņš dod abiem jauniešiem nozīmīgus uzdevumus, lai risinātu dažādas mūsdienu problēmas – sākot ar paaugstinātu plastmasas atkritumu līmeni apkaimē un darbaroku trūkumu dzīvnieku patversmē.

Seriāla režisores ir Marta Selecka un Andra Doršs, savukārt galvenos varoņus atveidos teātra trupas "Kvadrifrons" aktrise un viena no dibinātājām Ance Strazda un Leļļu teātra aktieris Rihards Zeležņevs, kuriem palīgā steigsies digitālais tēls PaLaUzis.

"Ar jauno seriālu vēlamies bērnus iedvesmot uz labiem darbiem un iedot sajūtu, ka arī viņi var kaut ko mainīt – gan sevī, gan sabiedrībā sev apkārt. Lielākā daļa seriāla veidotāju komandas paši ir bērnu vecāki, kas no sirds vēlas radīt ko jaunu un kvalitatīvu bērniem Latvijā. Redzam, ka augstvērtīgs vietējais saturs šai auditorijai šobrīd ir brīva niša, tādēļ nolēmām veidot seriālu – aizraujošu, izglītojošu un mīļu," stāsta Marta Selecka. Režisores arī uzsver, ka kvalitatīva seriāla radīšanā viens no priekšnoteikumiem ir aktieri: "Gan Ance, gan Rihards tādi ir – aizrautīgi profesionāļi, kas ar savu talantu un tēlu perfekti piemēroti lomām un seriāla raksturam." Tāpat seriāla lomās redzams arī Jurģis Spulenieks un aktieris ar pseidonīmu Nils Vilks.

26. augustā pirmizrādi piedzīvos pirmās četras "Emī un Ru" sērijas, ko katru nedēļu trešdienās papildinās vēl divas sērijas ar jauniem piedzīvojumiem. "Emī un Rū" radīšanā roku pielikuši vairāk nekā 40 cilvēki. Viņu vidū režisores Marta Selecka un Andra Doršs, scenārija autores Ieva Melgalve un Elizabete Luško-Ražinska, operatori Dāvis Doršs un Baiba Kļava, mākslinieki Ilze Žūriņa-Šeibaka un Jurģis Šeibaks, kā arī daudzi citi. Īpaši seriālam radīta arī tituldziesma, kuru komponējusi Laura Polence un iedziedājuši abi galveno lomu atveidotāji.

Jaunais bērnu seriāls būs vērojams "Shortcut Films" un "Helio iTV" bērnu stūrīša piedāvājumā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!