Aktualitātes
18.07.2019

Tallinas kvartālā notiks pirmie vegāniska ēdiena svētki "AUGam"

Komentē
0
Saglabā

Sestdien, 20. jūlijā, no plkst. 11:00 līdz 22:00 Rīgā, Tallinas ielas kvartālā, notiks pirmie vegāniska ēdiena svētki "AUGam", kuros apmeklētāji vienuviet varēs nobaudīt augu valsts ēdienus no 20 dažādiem ēdināšanas uzņēmumiem.

Lai iepazīstinātu rīdziniekus un Rīgas viesus ar videi un dzīvniekiem draudzīgu ēdienu, biedrība "AUGam" 20. jūlijā rīko ēdiena svētkus, kurā pulcēs 20 ēdināšanas uzņēmumus – "Terapija", "Stockpot", "Bhajan Cafe", "MiiT", "Mierā" u.c., kas visas dienas garumā pasniegs  burgerus, kūkas, vrapus, saldējumu, maizītes un citus gardumus, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus.

Ēdiena svētki "AUGam" apmeklētājiem piedāvās iepazīt daudzveidīgu augu valsts virtuvi patīkamā atmosfērā, nesatraucoties par to, kādu ietekmi pārtikas izvēle atstāj uz apkārtējo vidi un dzīvniekiem. Pasākums norisināsies visas dienas garumā Tallinas ielas kvartālā (Tallinas iela 10, Rīga), un ieeja tajā būs bez maksas. Tāpat pasākums ir draudzīgs ģimenēm un suņu īpašniekiem.

Pasākumu organizē biedrība "AUGam", kas ir jauna nevalstiskā organizācija, kuras mērķis ir veicināt augu valsts uztura pieejamību un ilgtspēju. Plašāka informācija par festivālu un dalībniekiem atrodas pasākuma mājaslapā. Iespēja sekot jaunumiem rīkotāju Facebook un Instagram profilos.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!