Luka
pirms 6 gadiem
Labākais ko pēdējā laikā esmu lasījusi šeit un vispār. Tā nav utopija, bet skaudra realitāte par kuru jādomā, lai Homo sapiens nesačakarētu dabu pilnīgi. Par truši izmantošanu grūtniecības testos nezināju!

Circus Maximus
pirms 6 gadiem
Skan jau skaisti. Diemžēl realitāte ir tāda, ka pasaulē nepārtraukti notiek cīņa starp dažādām dzīvības formām. Vienpusējs pamiers diemžēl ir sinonīms jēdzienam kapitulācija. Savukārt vienošanās par to, ka cilvēks pārstās uzbrukt tiem dzīvniekiem, kuriem viņš regulāri dara pāri (apēd vai kā citādi izmanto), bet simtiem citu dzīvības formu pārstās apdraudēt cilvēka intereses, laikam būtu pilnīga utopija.

dzimmijs13
pirms 6 gadiem
Principā jā, vien ne gluži viss tik vienkārši. Piemēram "Spilgts piemērs ir dažu desmitgažu laikā notikusī pāreja no zirga kā izplatītākā transporta līdzekļa uz automobiļiem, " - jā zirgi vairs necieš smagos lauku darbos, bet toties samazinājies zirgu skaits kā tāds. Tāpat nesen Anglijas ziemeļos skatīju tūkstošiem aitu - jā, izmantošana, bet bez tās aitas tur nebūtu, būtu pliki, aizauguši lauki... eh, jo tik ideāli, lai ļautu ataugt mežiem, mēs tomēr neesam un nekad nebūsim. Iespējams, priekš kā tāda nepieciešams vēl viens evolūcijas "riņķojums".

Ilmārs Šlāpins
pirms 6 gadiem
Tas par to cīņu ir nezinātnisks mīts un novazāta klišeja. Lielākajai daļai dzīvības formu uz Zemes (gan masas, gan daudzveidības ziņā) - mikroorganismiem un sēnēm sadarbība ir daudz nozīmīgāks izdzīvošanas faktors par konkurenci. Arī priekšstats, ka baktērijas un vīrusi uzbrūk cilvēkam un ar tiem jācīnās, ir blēņas. Labi zināms, ka bez baktērijām mēs vispār nespētu eksistēt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!