Aktualitātes
20.11.2018

Pirmais "Introvertu karnevāls" aicina pārtapt latviešu rakstniekos un grāmatu varoņos

Komentē
1
Saglabā

22. decembrī "Tu jau zini kur" Tallinas ielas kvartālā notiks pirmais "Introvertu karnevāls", kura apmeklētāji aicināti iejusties latviešu literātu un grāmatu varoņu tēlos.

"Šis literatūrai ir bijis liels gads. Latvijas grāmatas ar joni ir šķērsojušas daudzu valstu un valodu robežas. Būtu grēks to nenosvinēt. Mēs ticam, ka ir tikai viens veids, kā likt introvertiem sanākt kopā brīvprātīgi. Tā ir masku balle. Izliksimies, ka tie nemaz neesam mēs. Pārģērbsimies par latviešu literātiem un grāmatu varoņiem un iejutīsimies viņu ādā. Ļausim satikties Sudrabu Edžum, Norai Ikstenai, Cibiņam un zvejnieka dēlam, lai visi kopā aizvadītu neaizmirstamu vakaru!" aicinājumā uz pasākumu raksta tā rīkotāji, Latvijas literatūras eksporta platforma "Latvian literature".

Karnevāla tēmas pamatā ir Latvijas literatūras eksporta kampaņa "#iamintrovert" ("Es esmu introverts"), kas veidota 2018. gada Londonas grāmatu tirgum un iemantoja lielu popularitāti gan Londonā un citos grāmatu tirgos, gan tepat, Latvijā.

Kā sola pasākuma rīkotāji, karnevāla viesus izklaidēs "vispoētiskākā Latvijas grupa", plūdīs bezlimita šampanietis, savukārt ar tikai un vienīgi Latvijas dzejnieku sarakstītām dziesmām videodiskotēku diriģēs DJ Ģirts Šolis. Labākajam karnevāla kostīmam (individuāli un grupās) tiks pasniegts unikāls goda vimpelis.

Vakara gaitā notiks izsole, kurā tiks izsolīti "introvertu mēteļi", kas pabijuši Londonas grāmatu tirgū, mēnesi atradušies Norvēģijas muitā, apmeklējuši Frankfurtes grāmatu tirgu un nu meklē sev pastāvīgus saimniekus.

Biļetes uz karnevālu nopērkamas "Bezrindas.lv".

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!