Gunta Klivere
pirms 5 gadiem
Man liekas, ka pasaules pārtaisīšana caur vardarbību ir tik ļoti novecojis koncepts...kad it kā jau ir atklāts, ka dažādu uzskatu, tautību un pat(!) seksuālu orientāciju cilvēki var pastāvēt līdzās, nemēģinot viens otru iznīcināt...visi tie revolucionāri izraisa tādu ar neveiklību sajauktu līdzcietību, apmēram kā kaut kādas Amazones mūžamežu cilts locekļi, kuri dodas galvu medībās uz kaimiņu ciemu un svēti tic, ka šādi piepilda savu dzīves uzdevumu.

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Protams. Taču diemžēl, tas nebūt nenozīmē ka varmācīga pasaules pārtaisīšana (neatkarīgi kādā virzienā) vairs nav šodienas un rītdienas realitāte.

Gunta Klivere
pirms 5 gadiem
Arī kanibālisms joprojām ir realitāte:) tikai dziļā doma, kāpēc tā ir pareizi, kaut kur pazaudējusies gadsimtu laikā.

Edge
pirms 5 gadiem
Vajag atcerēties notikušo pēc F.Fukujamas pasludinātajām "vēstures beigām", tad par pasaules pārtaisīšanu un vardarbības aktualitāti būs skaidrāka saprašana. D-slāvijas sagraušana, iebrukums Afganistānā un Irakā, Lībijas un Sīrijas bombardēšana - miljons bojāgājušo un sakropļoto, drupās pārvērstas pilsētas.

kuģis
pirms 5 gadiem
Dienvidslāvija, fiktīva, mākslīgi pēckara situācijā staļinistu sastiķēta valsts, pati brīvprātīgi un demokrātiski sadalījās tiklīdz pēc PSRS sabrukuma šim veidojumam arī nebija vairs nekādas relevances, vardarbība uzkurināja un atbalstīja tikai un vienīgi serbi ar viņus balstošajiem krieviem.

Edge
pirms 5 gadiem
Spāņi arī nav priecīgi par Katalonijas atdalīšanos, jo labāk saprot D-Slavijas sadalīšanas sekas:
"Kosovo: Europe’s “Mafia State”: Hub of the EU-NATO Drug Trail"
http://global-politics.eu/kosovo-europes-mafia-state-hub-eu-nato-drug-trail/
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!