Latvijas nacionālais stends Leipcigas grāmatu tirgū
 
Aktualitātes
23.03.2017

Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū

Komentē
0

No 23. līdz 26. martam Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū (Leipziger Buchmesse) ar nacionālo grāmatniecības un literatūras stendu. Grāmatu tirgus laikā notiks rakstnieka Ulda Daugaviņa un mākslinieces Māras Viškas kopīgi veidotās pasaku pavārgrāmatas lasījumi vācu valodā.

Šogad Latvijas delegācijā starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū kopā ar literārajiem aģentiem un izdevējiem, piedalīsies jaunais rakstnieks Uldis Daugaviņš un māksliniece Māra Viška, kas kopā ar pavāru Māri Sirmo radījuši pasaku pavārgrāmatu bērniem "Baltais lācis" (izdevniecība "Liels un mazs"). Autori kopā ar tulkotāju Britu Ringeri (Britta Ringer) sniegs lasījumus gan Leipcigas grāmatu tirgū, gan citviet pilsētā.

Latvijas grāmatniecības un literatūras stendā, kura noformējumu veidojis dizainers Jānis Mercs un māksliniece Elīna Brasliņa, būs pieejamas grāmatu tirgū pārstāvēto autoru grāmatas, pieaugušo un bērnu literatūras kolekcija, Eiropas Savienības Literatūras balvas ieguvēju Latvijā darbi un Latvijas autoru darbu tulkojumi vācu un citās valodās.

Latvijas dalību Londonas grāmatu tirgū organizē Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, bet finansiāli nodrošina Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!