Yanny
pirms 5 gadiem
Ijāba kungs izvirza pārāk augstas prasības mūsu sabiedrisko mediju videi... sabiedrisko mediju vide ir gatava rakstīt jabko un gana daudz, jo tās vienīgais vadmotīvs - būt pirmajam, populārākajam. tātad , vietnei, kuru apmeklē vislielākais skaits lasīt protošo un datorus havojošo... Galvenais ir kliki.
Ijāba kungs, kur Jūs esat manījis analītiskas, izglītojošas pieejas kaut vai attālas pazīmes? pajautāt var vēl skarbāk - kur Jūs mūsu apollo, tvnet, delfu vidē esat manījis žurnālistiku? profesionālu un ētisku... NO kurienes vispār doma, ka mūsu "mediju vide" ir uz kaut ko tādu vispār spējīga vai kaut reizi par to aizdomājusies? fobiju, sterotipu , nereālas realitātes kultivēšana....
reizēm, ar zinām,u regularitāti, gribas , piemēram, delfu redakcijai pajautāt - jums pašiem nav bail dzīvot pasaulē, kuru jūs zīmējat? nav bail iet uz ielas lietus laikā? karstā laikā vadīt auto? lidot?

Edge
pirms 5 gadiem
"Pārsteidzoši, ka visu 25 neatkarības gadu laikā neviena Latvijas valdība nav izveidojusi savu analītisko grupu."
Bezdarbība - mūsu stratēģija!
http://nra.lv/viedokli/ilja-gercikovs/144116-bezdarbiba-musu-strategija.htm
=================================================================================
" Katrs savā vietā - visi valsts [ ES ] darbā!"
Sizīfa darba veicējus ( ijābiešus ) vajadzētu saprast - priekš tautas jau cenšas......

Edge
pirms 5 gadiem
"Tik daudz par stratēģisko komunikāciju. "
=================================================================================
Cik "kantoru" - tik arī stratēģiju. Un cik gudri tie "kantoristi" spriedelē, taisni jāpriecājas par viņu augsto IQ ( pret Prāta Vētras vērstās histērijas kontekstā):
"Tas [ Krievijas hibrīdkarš] esot lēns spēks, kas sagrauj valsts apziņu. Ar informāciju tiek ietekmēta daļas iedzīvotāju griba aizstāvēties un pretoties valsts graušanai."
NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktora amatā apstiprinātais Jānis Sārts
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/567946-sarts_informativie_uzbrukumi_rada_saskeltibu_un_bremze_valsts_attistibu

Edge
pirms 5 gadiem
"Neviens no mūsu komunikatoriem uz šādiem jautājumiem atbildes nedod."
=================================================================================
Pareizi, loģiski un likumsakarīgi - citādi nemaz nevar būt, jo dzīvojam taču "demokrātiskā" valstī:
"«Faktiski vājākais punkts ir visa ES sabiedrība kā postmoderna sabiedrība. Krievija izmanto totāla kara jēdzienu, kas nozīmē, ka tas nav vienkārši valsts pret valsti, bet gan viena sabiedrība pret otru sabiedrību. Nācija pret nāciju. Tas nozīmē, ka mobilizācijas līmenim jābūt tādam, ka katrs cilvēks ir gatavs karot kaut kādā veidā,» uzsvēra eksperts. Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktors Jānis Bērziņš
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/549748-drosibas_eksperts_sabiedribu_parliecina_ka_pretosanas_ir_bezjedziga

Edge
pirms 5 gadiem
"..... kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi. " GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore
http://www.lvportals.lv/visi/viedokli/270138-kas-ir-hibridkars-gunda-reire-uzbrukuma-merkis-ir-ikviens-cilveks/
=================================================================================
Nespēja apjēgt reālijas - un kā sekas bezjēdzīgi pasākumi - naudas pumpēšana draudu balonā u.c. Sizīfa mocībām līdzīgi darbi. Turās, ījabieši!

Edge
pirms 5 gadiem
" .....ja mums ziņās Trešais pasaules karš sākas katru dienu, mēs pie tā pierodam kā pie vienmērīga trokšņa un varam palaist garām to mirkli, kad tas sākas patiesībā. "
=================================================================================
Tagad noskaidrosim Satori intelektuāļu IQ - spēju izdarīt secinājumus (2x2=?).
2 - " Manuprāt [antropoloģe R.Grāvere] , ļoti precīzi šo situāciju prognozē vēsturniece Ilga Kreituse, paužot, ka, iespējams, jau pastāv kāda slepena vienošanās par to, ka, piemēram, Vācija pārcels savus iedzīvotājus uz mūsu atbrīvoto zemi. Ir ļoti liels pamats domāt tieši tā."(sk. Mēs esam tādi neērti Eiropai' )
x2 - " Latvijas iedzīvotāju skaits tikai ceturtdaļgadsimta laikā ir samazinājies par 700 tūkstošiem cilvēku." Demogrāfs P.Zvidriņš, nra.lv.
=........21.augustā tiks svinēti ....http://www.saeima.lv/lv/saeimas-priekssedetajas-aktualitates/18710-21-augusta-tiks-svineti-latvijas-neatkaribas-de-facto-atjaunosanas-svetki
Papildinformācija.
Salīdziniet I.I. rakstīto 2015.g. par stratēģisko komunikāciju ar sociologa&filosofa A.Zinovjeva 1995.g.: "Коварство войны нового типа состоит в том, что она не воспринимается как война>"
ГЛОБАЛИЗАЦИЯ КАК ВОЙНА НОВОГО ТИПА.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!