Aktualitātes
05.04.2019

Ar vairākiem koncertiem Latvijā viesosies psihedēliskās mūzikas mākslinieks "Crying High"

Komentē
0
Saglabā

Maija nogalē ar koncertiem Ventspilī, Liepājā un Rīgā pasākumu sērijas "Zemlika nāk…" ietvaros viesosies kanādiešu mūziķis un multimediju mākslinieks Deivids Kleisers (D Kleiser) jeb "Crying High".

"Crying High" ir jauns mākslinieka un psihedēliskā dziedoņa D. Kleisera no Monreālas projekts. Aprīļa beigās klajā nāks viņa debijas albums ar nosaukumu "♬" jeb "Music". Paša gultā un pie virtuves galda radīto, producēto un ieskaņoto materiālu audio kasetē un digitāli izdos pazīstamā un vairākus Latvijā jau iepazītus mūziķus pārstāvošā "Arbutus Records".

Deivida Kleisera skaņu pasaulē jeb "Kleisonijā" valda disko un industriālās deju mūzikas (no "electronic body music" jeb EBM angļu valodā) ritmika, kura palēnināta tiktāl, ka vairs neder dejošanai. Tai pievienojas Kleisera vokāls, kas liek domāt par naksnīgu telefonsarunu un caur kuru mūziķis runā par sirdssāpēm, prieku un katarsi. Uz skatuves mūziķis iemieso Endija Kaufmana (Andy Kauffman) savulaik tēloto havajiešu dziedātāju, nosvīdušu Slimu Vitmenu (Slim Whitman) un Endželu Olsenu (Angel Olsen) lētā Helovīna tērpā.

"Albumā "♬", kuram savas balsis aizdevuši arī vairāki draugi, dziedot mobilo tālruņu brīvroku austiņu mikrofonos, saklausāma izmisīga vēlme pēc laikiem, kad grupas "Neutral Milk Hotel" leģendārais ieraksts "In The Airplane Over The Sea" bija visu atskaņotājos. Vienlaikus ieraksts ir šejiene un tagadne. 2019. gads. Kaut kas glīts 21. gadsimta popkultūras datorfailu mēslainē ar vienkāršu un pārlaicīgu morāli: proties sevi mīlēt vai arī mirsi. Kaseti pasūtot iepriekšpārdošanā izdevniecības mājaslapā, pastāv iespēja, ka pircējs būs katrs desmitais laimīgais, kurš kopā ar to saņems arī bezmaksas pīpi. Nieciņu, bet patīkamu, kuru iesaiņojuši būs pats Deivids un viņa mamma," par Kleiseru raksta koncerta organizētāji.

Biļetes uz "Crying High" koncertu 25. maijā "Nurme Bar" Rīgā (koncerts Ventspilī par ziedojumiem, bet Liepājā – bezmaksas) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā Bezrindas.lv. Pirmo 20 biļešu cena īpaša – 5.00 EUR. Ņemot vērā koncerta norises vietas ietilpību, pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!