Notikums
16
Janv
18:00

Viestura Kairiša filma "Pilsēta pie upes"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 16. janvārī, plkst. 18:00 kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma Viestura Kairiša jaunā filma "Pilsēta pie upes".

Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās un 40. gadu sākumā. Patosa pilnos ulmaņlaikus liek aizmirst skarbais komunistu, tad nacistu režīms. Anša iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā jaunekļa dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trim varām, kas sabradā Anša pilsētu, un divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir latviešu aktieri – Agnese Cīrule ("Homo novus", seriāls "Sarkanais mežs") un Gundars Āboliņš ("Homo novus", "Bille"). "Pilsētā pie upes" redzēsim arī lietuviešu aktieri Jozu Budraiti un čehu aktrisi Brigitu Cmuntovu.

Režisora Viestura Kairiša filmas scenārijs tapis pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Kairišs filmu veidojis kopā ar saviem ilggadējiem radošajiem partneriem – mākslinieci Ievu Jurjāni un operatoru Gintu Bērziņu; viņu iepriekšējais kopdarbs – spēlfilma "Melānijas hronika".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!