Notikums
10.04.2018

Četri ieteikumi kulturālai darba nedēļai

Komentē
2

Šonedēļ iesakām novērtēt latviešu trillerus, apmeklēt jaunākās un interesantākās izstādes, kā arī iepazīt tuvāk džezu.

  1. No trešdienas Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā skatāma Lara Strunkes personālizstāde "Aiza" – ievērojamā latviešu izcelsmes zviedru gleznotāja pirmā izstāde Latvijā pēc vairāk nekā 16 gadu pārtraukuma. Izstādē tiks eksponētas 26 jaunākās Lara Strunkes gleznas, kuras vieno kopīgs saturiskās un gleznieciskās izpētes motīvs – aiza.
  2. Savukārt trilleru cienītājiem trešdien iesakām doties uz "Kino Bizi", kur dubultseansā būs skatāmas divas Latvijā radītas žanra filmas – Aika Karapetjana psiholoģiskais trilleris "Pirmdzimtais" un Jāņa Norda attiecību trilleris "Ar putām uz lūpām".
  3. Ceturtdien Kaņepes Kultūras centrā iesakām apmeklēt pirmo no trim jaunā sarunu un koncertvakaru cikla "Džezs tuvplānā" koncertiem – Denisa Paškēviča kvarteta uzstāšanos "Older Than Night", kas ļaus iepazīt saksofona tehniskās iespējas.
  4. Piektdien iesakām novērtēt "Rīgas mākslas telpā" skatāmo Rīgas Fotogrāfijas biennāles 2018 centrālo izstādi "Ekrāna ēra I: Pašportrets", kas apkopo 12 mākslinieku pārdomas par to, kā mūs iespaido un pārvērš tehnoloģijas.
  5. Kā arī šonedēļ, izlienot no ziemas miega, ikvienam kulturālam cilvēkam iesakām atbalstīt viskulturālāko no interneta žurnāliem ar savu ziedojumu, gadījumā ja to neizdevās izdarīt rudens ziedošas kampaņā. 
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
2

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!