Notikums
03
Marts
18:30

"Update. Hybrid Lab" meistarklase "Scientoloģija, īstenības pārvērtēšana"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 3. martā plkst. 18:30—20:30 tiešsaistē norisināsies "Update. Hybrid Lab" rīkotā bezmaksas meistarklase "Scientoloģija, īstenības pārvērtēšana", ko pasniegs profesors Žilvinas Lilas (Lietuva/Vācija).

Meistarklases galvenais fokuss ir lāzerskenēšanas tehnoloģijas izmantošana kā mākslinieciskās izpausmas līdzeklis. Viens no meistarklases uzdevumiem būs reāllaika horeogrāfiska sasaite ar skeneri, lai veidotu un pielāgotu skenēto materiālu, vēl viens – kā izmantot skeneri kā dzīvotspējīgu dokumentālu materiālu nesēju. Meistarklasē tiks aplūkots, kā rīkoties ar “uncanny valley” parādību, kas skar 3D animāciju kopš jaunāko realitātes atdarināšanas instrumentu ieviešanas un neapstrādātiem skenētiem datiem kā māksliniecisko materiālu. Lekcijā tiks kritiski pārdomātas mūsu attiecības ar tehnoloģijām un pavērtas jaunas iespējas izvairīties no izveidotajām tehniskajām un metodiskajām hierarhijām.

Meistarklasi pasniegs profesors Zilvinas Lilas, kuru interesē tīkla un multimediju dizains, 3D animācija, datorgrafika, interaktīvās sistēmas, tehnoloģijas un tehnoloģiju pielietojums izklaidei. Lilas ir strādājis pie vairākiem animācijas projektiem, tai skaitā strādājis un lasījis lekcijas Volta Disneja studijās. Pašlaik Lilas strādā par profesoru Mediju mākslas akadēmijā (Kunsthochschule der Medien) Ķelnē, Vācijā.

Par pasākumu "Update. Hybrid Lab":

"Update. Hybrid Lab" ir veidots kā 5 tiešsaistes meistarklašu cikls, ko pasniegs jauno mediju mākslas jomas profesionāļi. Visas meistarklases notiks tiešsaistē un to ieraksti būs pieejami tiešsaistē arī pēc notikuma beigām.

Meistarklase notiks Zoom platformā. Lai piedalītos, jāaizpilda pieteikums.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!