Notikums
21
Maijs
18:00

Tikšanās ar rakstnieci Narinē Abgarjanu

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 21. maijā, plkst. 18:00 Raiņa un Aspazijas mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30, notiks literāri muzikāls vakars kopā ar armēņu izcelsmes krievu rakstnieci, grāmatu "Maņuņa" ("Jumava") un "No debesīm nokrita trīs āboli" ("Jāņa Rozes apgāds") autori Narinē Abgarjanu, tulkotāju Ilzi Paegli-Mkrtčjanu un flautisti Sniedzi Prauliņu.

Narinē Abgarjana (1971) dzimusi Berdā, Armēnijā, ārsta un skolotājas ģimenē, studējusi valodas un literatūru Erevānas V. Brjusova Moderno valodu un sociālo zinātņu universitātē. 22 gadu vecumā pārcēlusies uz Maskavu, kur šobrīd dzīvo kopā ar vīru un dēlu. Literāro karjeru sākusi pirms apmēram 10 gadiem, sarakstījusi vairākas bērnu grāmatas. Populārākā no tām ir autobiogrāfiskā triloģija par meitenīti Maņuņu, kuras pirmā daļa tulkota arī latviešu valodā. Abgarjana sastādījusi un rediģējusi arī vairākas mūsdienu krievu prozas antoloģijas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!