Notikums
09
Marts
19:00

Tiešsaistes dzejas pasākums "Tttrrrīīīsss"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 9. martā, plkst 19:00 tiešsaistē notiks Ladyfest Riga un Kaņepes Kultūras centra organizētais dzejas pasākums "Tttrrrīīīsss".

Pasākuma nosaukumā apvienots tas, ka tajā piedalīsies trīs dzejnieces — Anna Auziņa, Marija Luīze Meļķe, Inga Gaile — , un tas, ka viņu lasītie darbi atklāj kaut ko par to matēriju, kas nav tik viegli notverama un racionalizējama, par to notikumu, atmosfēru, laiktelpu, kas trīs pirms izteiktā vārda.

Par dalībniecēm:

Anna Auziņa ir viena no vidējās paaudzes spožākajām Latvijas dzejniecēm un dzejniekiem. Viņas grāmata Annas pūra govs atklāj jaunas formas iespējas dzejā un jaunas iespējas uz emocionālu un garīgu izlīgumu mūsu sašķeltajā pasaulē. Anna Auziņa ir arī pasniedzēja Kultūras Akadēmijā, dzejas recenzente un drīzumā gaidāma viņas debija prozā. Viņai ir iznākuši dzejas krājumi "Atšķirtie dārzi", "Slēpotāji bučojas sniegā", "Es izskatījos laimīga" un "Annas pūra govs".

Marija Luīze Meļķe ir jaunākās paaudzes dzejniece, kuras novērotājas spējas un jūtīgums veido jaunu, maigi skarbu dzejas valodu, kurā pašironija ir kā tilts uz vārdos neaprakstāmo. Marija Luīze Meļķe šobrīd strādā pie sava debijas dzejas krājuma.

Inga Gaile ir dzejniece un prozaiķe, kuras sestais dzejoļu krājums "Lieldienas" iznāca 2018. gadā un, kura šobrīd strādā pie jaunākā dzejoļu krājuma "Nakts". Ingas Gaile savos darbos nereti runā par sociāli neērtām tēmām. Viņa ir arī prozas darbu "Stikli", "Neredzamie", "Skaistās" un "Rakstītāja" autore. Dažreiz piedalās Sieviešu stendapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!