Notikums
22
Apr
16:00

Solvitas Kreses lekcija "Laikmetīgā māksla kā saruna par aktuālo"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 22. aprīlī, 16.00 sarunu festivāls "Lampa" piedāvās mākslas kuratores un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) vadītājas Solvitas Kreses tiešsaistes lekciju par laikmetīgo mākslu.

Solvita Krese uzskata, ka laikmetīgo mākslu var pielīdzināt valodai, kura precīzi pauž aktuālās norises un reakcijas uz tām. No laikmetīgās mākslas valodas metodēm var veidot savus stāstus un sarunas. "Laikmetīgā māksla parasti aicina paplašināt uztveres un pieredzes robežas, kā arī bieži vien iedrošinās pieskarties neērtām tēmām, kurām nepieciešama īpaša mediācija," teikts pasākuma aprakstā.

Lekcija skatāma sarunu festivāla "Lampa" Facebook lapā un Delfi.lv tiešraidē. Dalība bez maksas, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Pēc nodarbības interesenti aicināti turpināt sarunu ar Solvitu Kresi un citiem apmeklētājiem šaurākā lokā platformā "Zoom".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!