Notikums
22
Apr
20:15

Saruna ar mākslinieci Marinu Abramoviču

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 22. aprīlī, 20.15 saistībā ar dokumentālās filmas "512 stundas" (512 hours, 2021) pasaules pirmizrādi māksliniece Marina Abramoviča (Marina Abramović) piedalīsies tiešsaistes sarunā ar Luiziānas Modernās mākslas muzeja (Louisiana Museum of Modern Art) kuratori Tīnu Kolstrupu (Tine Colstrup).

Dokumentālā filma "512 stundas" (rež. Adīna Īstreta, Džanīna La Salvija) veltīta Marinas Abramovičas 2014. gada izstādei ar tādu pašu nosaukumu.

Saruna ir daļa no sarunu projekta "Vakars ar" (An Evening With), kurā starptautiski atzīti mākslinieki, zinātnieki un aktīvisti pievērš uzmanību pārmaiņu veicināšanas iespējām ar mākslu, zināšanām un iesaistīšanos. Šogad sarunu cikls fokusējas uz globālo krīžu risinājumiem, tostarp pandēmiju, bet arī citām tēmām, piemēram, mākslas un aktīvisma lomu krīžu risināšanā.

Dalība pasākumā bez maksas. Pasākums būs pieejams "CPH:DOX" Facebook lapā. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!