Notikums
11
Jūn
20:00

Rīgas festivāla atklāšanas koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 11. jūnijā, plkst. 20:00 Dzintaru koncertzālē notiks Rīgas festivāla atklāšanas koncerts, kur uz skatuves satiksies dziedātājs Intars Busulis un "Abonementa orķestris", Latvijas Radio bigbends un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris.

Koncerta rīkotāji raksta: "Intars Busulis un Kārlis Lācis ir spilgts tandēms, kuru raksturo īpaša radošā dzirksts un fantastiska skatuviskā sapratne, kā arī talants radīt un atskaņot emocionāli ievelkošu mūziku, kuras būtiska sastāvdaļa ir izcila latviešu autoru dzeja... Smeldzīgi melanholiskā "Brīvdiena", spēcīgi uzrunājošā "Dejo vientulību", nostalģiski spraigā "Viss ir iespējams" un romantiski intīmā "Miglas rīts" – tās ir vien dažas no dziesmām, kas "Rīgas festivālā" izskanēs vēl kuplāk un krāšņāk, Intaram Busulim uz Dzintaru koncertzāles skatuves satiekoties ar Latvijas Radio bigbendu un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri. Un līdzās dziesmām un lappusēm no Lāča "Latvju simfonijas" un teātra mūzikas – arī iemīļoti džeza standarti, tostarp "Summertime", "Night and Day" un "When I Fall in Love"."

Koncerts noritēs pilotprojekta ietvaros ar mērķi pārbaudīt praksē vakcinācijas, izslimošanas un testēšanas sertifikāta īstenojamību un praktisko pielietošanu brīvdabā notiekošā publiskā pasākumā (vairāk par koncerta apmeklēšanas nosacījumiem var uzzināt šeit). 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!