Notikums
23
Oct
21:30

"Riga IFF": filma "Brīvība"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 23. oktobrī, plkst. 21:30 "Riga IFF" programmas "Festival Selection" ietvaros "Splendid Palace" būs skatāma Alberts Serras filma "Brīvība" ("Liberté").

"Neilgi pirms Lielās franču revolūcijas par pārmērīgu samaitātību no Luija XVI puritāniskā galma patriektie aristokrāti meklē patvērumu Vācijā pie leģendārā pavedinātāja un brīvdomātāja hercoga de Valhena. Viņi vēlas liekulīgajā zemē izplatīt libertīnismu – ekstrēmu hedonismu, kas noliedz morāles normas un autoritātes. Bet vairāk par visu – rast drošu vietu, kur nodoties savām neierobežotas baudkāres spēlītēm. Un viņi nonāk tumšā naktī meža izcirtumā...

Režisors uzņēmis filmu par iekāri, kas pamatinstinktos ceļo cauri gadsimtiem un sola iespēju aizmirsties. Libertīni gribēja būt brīvi. Jautājums – brīvi no kā? Pēc kā neesamības tiecās šī brīvība? Un vai šī neesamība bija un ir panesama? Serras nolūks ir panākt, lai filma iespaido fiziski – lai skatītājs, iznākot no kinozāles, justos kā rītausmā iznācis no naktskluba. Lai nav nošķirams, ko esi redzējis, ko dzirdējis un ko vien iztēlojies."

Vairāk informācijas un biļetes šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!