Publicitātes foto.
 
Notikums
08
Jūl
15:00

RIBOCA2: Mākslinieka Augusta Serapina darbnīcas

Komentē
0
Atgādināt

No 8. jūlija Andrejsalā norisināsies lietuviešu mākslinieka Augusta Serapina (Augustas Serapinas) darbnīcas, lai veidotu jaunu mākslas darbu RIBOCA2 izstādei.

Mākslinieka iecere bija izveidot sniegavīru kolekciju ziemā, taču klimata izmaiņu dēļ "īstā" ziema Latvijā tā arī šogad neiestājās, tāpēc mākslas biennāles veidotāji radījuši īpašu tehniku, lai varētu velt sniegavīrus no salmiem un zemes.

RIBOCA2 veidotāji vēlas saglabāt principu, ka sniegavīrus katrs veļ sava prieka pēc, tāpēc aicina pievienoties darbnīcām, kas, sākot ar 8. jūliju, norisināsies trīs nedēļas – katru trešdienu, ceturtdienu un piektdienu no plkst. 15.00 līdz 19.00.

Būs pieejams viss nepieciešamais ieskaitot zemi, materiālus, aizsargkostīmus un maskas.

Vienas skulptūras izveidei ir nepieciešama aptuveni viena stunda un to var izveidot jebkurš. Darbnīcas laikā dalībniekiem palīdzēs mākslinieki Nauris Martinsons un Haralds Ceka.

Visi izveidotie darbi būs apskatāmi RIBOCA2 izstādē Andrejsalā no 20. augusta līdz 13. septembrim, kā arī tiks iekļauti topošajā biennāles filmā.

Lai pieteiktos, rīkotāji lūdz atsūtīt ziņu uz klau@rigabiennial.com, norādot savu vārdu, uzvārdu un datumu, kad gribētu iesaistīties.

Darbnīcas notiks Andrejsalā, Andrejostas 17-k.6, Rīgā (blakus Enerģētikas muzejam).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!