Notikums
02
Dec
19:30

"Prozas lasījumi": "Latvijas PEN" lasījumi "Aizliekts"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 2. decembrī, tiešsaistē notiks "Prozas lasījumu" un "Latvijas PEN" pasākums "Aizliekts". Aicinām no plkst. 19:30 skatīties lasījumus tiešraidē "Satori.lv".

Pasākuma rīkotāji raksta: "Mēs ļoti ticam kļūdai vai nepareizībai kā portālam uz kaut ko jaunu, neparastu, iespējams – dziedinošu. Tāpēc Prozas lasījumos šogad piedāvāsim dzejprozas vakaru "Aizliekts", kurā koncentrēsimies uz formas "nepareizību" un nedefinējamu atšķirību no ierastās sistēmas. Mēs ielavīsimies Prozas lasījumos ar citādu formu, robežformu – dzejprozu, uzaicinot lasīt savus darbus tādus autorus, kuri kāda skatījumā arī ir mazliet aizliekti. Ne jau aizliegti, pie mums taču aizliegts nav nekas, taču viņu darbos ieskanas tādas tēmas un sižeti, ko parasti nepublicē. Arī paši autori kā personības ir piedzīvojuši tādu vai citādu, nē, ne jau cenzūru, ko jūs, pie mums nav cenzūras, bet nu tādu maigu vējiņu, nojautu par to, ka varbūt viņi var tikt nosodīti vai nesaprasti, vai aizliekti, kā tajā spēlē, kurā katrs spēlētājs kaut ko uzraksta, atstājot tikai pēdējo vārdu un nodod lapiņu nākamajam. Teksts nav izdzēsts, tikai mazliet "aizliekts"."

Lasījumos piedalīsies Rihards Bargais, Ilmārs Šlāpins, Kārlis Vērdiņš, Līva Marta Roze, Maija Priedīte un, lai viss nebūtu tik gludi, dzejprozistu plūsmu "aizlieks" Ieva Lešinska, ar sava stāsta "Nakts. Mežs. Stokholma", lasījumu. "Aizliekts" vadīs Inga Gaile.

Starptautiskais literatūras festivāls "Prozas lasījumi" šogad piedāvā programmu attālināti – no 1. līdz 6. decembrim to ir iespēja vērot video tiešraidēs internetā, arī "Satori.lv". Ar festivāla programmu iespējams iepazīties šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!