Publicitātes attēls
 
Notikums
19
Sept
11:00

Pasākums ''Koncertzāles ieņemšana''

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 19. septembrī ''Free Riga'' aicina uz ekskursijām, talku un koncertu jaunajā Free Riga ēkā Viskaļu ielā 36, bijušajā RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē.

Pasākuma laikā būs iespēja apskatīt vēl tukšās telpas – plkst. 9.30, 12.30 un 18.30 notiks ekskursijas. No plkst. 11.00 līdz 18.00 apmeklētāji tiek aicināti piedalīties koncertzāles ieņemšanas talkā - telpu tīrīšanā un kārtošanā. Tiks gatavotas arī kopīgas maltītes. Noslēgumā no plkst. 21.00 jaunajā koncertzālē notiks pirmais koncerts, atzīmējot jaunās ēkas projekta sākumu. Koncertā uzstāsies ēŗģelnieks Aigars Reinis, Matīsa Čudara Trio un gupa ''Konbrio''.

Aigars Reinis ir ar panākumiem koncertē Latvijā un ārvalstīs, piedalījies arī starptautiskos ērģeļspēles konkursos, muzicējis kopā ar Latvijas Radio kori, Valsts akadēmisko kori ''Latvija'' un Rīgas kamerkori ''Ave Sol'', orķestri ''Sinfonia concertante'' un daudziem kamermūziķiem. Aigars Reinis atskaņos Paula Dambja, Niko Mjūlija, Pētera Vaska un Filipa Glāsa darbus.

Matīsa Čudara trio spēlē instrumentālu oriģinālmūziku, kuras komponists ir trio līderis Matīss Čudars – tajā saplūst džeza un brīvās avantgarda improvizācijas, roka un bluegrass, kā arī tautiskās un klasiskās mūzikas izteiksmes līdzekļi. Trio sastāvā: Matīss Čudars –ģitāra, Edvīns Ozols – bass, Ivars Arutjunjans – bungas.

Grupā ''KonBrio'' apvienojušies 4 jaunieši – Aigars Raumanis, Rūdolfs P. Rubenis, Miķelis Dzenuška, Sigvards Dižais. Katrs no viņiem pārstāv atšķirīgu muzikālo pasauli, bet ir vienojušies kopīgā idejā un performancē.

Ieeja bez maksas. Nokļūšana:  ar 9. autobusu līdz pieturai "Krustabaznīcas iela" Pieejama arī bezmaksas autostāvvieta. 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!