Notikums
13
Jūl
15:00

Mūzikas festivāls "Kartupeļpalma"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 13. jūlijā, plkst. 15.00 Salaspils Botāniskajā dārzā notiks mūzikas festivāls "Kartupeļpalma".

""Kartupeļpalma" tradicionāli notiks uz divām skatuvēm, koncertiem uz tām mijoties un nekam nepārklājoties, jo attālums starp abām skatuvēm veicams piecās minūtēs. Šoreiz festivāls būs garāks, un arī koncertu, kā redzams pēc dalībnieku saraksta, būs pulka vairāk. Tāpat kā iepriekšējā gadā, dalībnieku atlasē galvenais nav bijis tas, lai konkrētais mākslinieks patiktu visiem un pūlis izbradātu rožu dobes, bet gan viņa unikalitāte un jaunrade, kam būs vērtība arī pēc daudziem gadiem. Atgādinām, ka kartupeļpalma (Amorphophallus titanum) ir augs, kura zieds atveras tieši naktīs, kad visi citi aizveras. Tāda arī devīze," raksta festivāla rīkotāji.

Festivālā piedalīsies Alis P, "Voiceks Voiska", "Martas Asinis", "Fuck Art", "Nikto", Evija Vēbere, "Zig Zag", "Ezeri", Helēna Kozlova, "Sigma", "Waterflower", "Rūsa", "Zāle", Simons Krasts ("Mazo Smirdīgo Kociņu" solists), "Das Sonntags Legion", "Pamirt" ("Eschatos" vokālistes Kristiānas Kārkliņas soloprojekts).

Festivāla programmas veidotājs ir ilggadējais mūzikas žurnālists, melomāns, grāmatas "Rokupācija" autors, radio "Naba" raidījuma "Zibens pa dibenu" veidotājs Uldis Rudaks.

Biļetes cena – 10 EUR. Biļetes pieejamas "Bilesuparadize.lv" un "Salaspilskultura.lv".

Salaspils Botāniskais dārzs atrodas Miera ielā 1, Salaspilī.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!