Notikums
05
Dec
00:00

"Kino Bize" bērnu rīti: "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi"

Komentē
0
Atgādināt

No 4. līdz 6. decembrim kinoteātra "Kino Bize" platformā "Mājas kino" būs iespējams noskatīties piedzīvojumu stāstu Rīgas priekšpilsētā Maskačkā – "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi". Pēc filmas, iedvesmojoties no redzētā, katram būs iespēja zīmēt uz auduma maisiņiem, izmantojot radošās darbnīcas materiālus, ko kinoteātris nosūtīs skatītājiem uz mājām.

Edmunda Jansona animācijas filmas galvenais varonis Jēkabs dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis - pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies?

Filma tiks izrādīta latviešu valodā.

Maksa par seansu:

1 bērnam kopā ar vecākiem - 12,00 Eur
2 bērniem kopā ar vecākiem - 15,00 Eur
3 bērniem kopā ar vecākiem - 18,00 Eur
4 bērniem kopā ar vecākiem - 20,00 Eur

Lai iegādātos biļeti uz filmas seansu tiešsaistē un vienotos par radošās darbnīcas materiālu saņemšanu uz savām mājām, rakstīt uz [email protected]. Pieteikties iespējams līdz 2. decembrim, trešdienai.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!