Notikums
13
Aug
15:00

Izstāde "45,5 m2"

Komentē
0
Atgādināt

No 7. augusta līdz 6. septembrim zinātnes un mākslas centrā "Brūzis" Cēsīs būs skatāma mākslinieku apvienības "4K" izstāde "45,5m2".

Četri kursabiedri Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas 4. kursā – Andris Kaļiņins, Ieva Stalšene, Madara Mela un Katrīna Ieva – ir izveidojuši apvienību "4K", kuru saista kopīgā interese par glezniecību. Bijušais alus brūzis pārtaps par skatuvi viņu lielformāta mākslasdarbiem.

“No redzamā un neredzamā, vārdu spēles un pašrefleksijas nonāksiet līdz verbāli neizsakāmajam, vietām nekaunīgi trāpīgam pārdzīvojuma formulējumam,” sola izstādes autori.

Izstādes nosaukums aizgūts no kopējās darbu platības. Izstādes atklāšana 6. augustā plkst. 17:00 kopā ar "4K" un Elmu Eižēniju Pētersoni (izstādes radošā konsultante).

Zinātnes un mākslas centrs "Brūzis" atrodas Cēsīs, Lenču ielā 11. Izstāde ir atvērta no ceturtdienas līdz svētdienai, ceturtdienās un piektdienās tā atvērta no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:30, sestdienās un svētdienās – no plkst. 13:00 līdz plkst. 19:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!