Notikums
20
Jūn
18:30

Izrāde "Latvijas lepnums. Un aizspriedumi"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 20. jūnijā, Valmieras teātrī plkst. 18:30 notiks Reiņa Botera izrāde "Latvijas lepnums. Un aizspriedumi".

""Latvijas lepnums. Un aizspriedumi" ir dokumentāls stāsts par izvēlēm – jau pieņemtiem un vēl priekšā stāvošiem lēmumiem par to, kā sadzīvot ar sevi un apkārtējo pasauli, un par valsti, kurā dzīvojam. Vai mums ir tiesības būt egoistiem un cīnīties tikai par sevi? Kāpēc mēs vēl aizvien nodarbojamies ar cilvēku šķirošanu? Kāpēc veidojam tādu valsti, kurā cilvēki nejūtas vajadzīgi un gaidīti un aizbrauc prom? Un ko darīt, ja pēkšņi saprotam – esam nokavējuši iespēju uzsākt sarunu ar cilvēku, kurš gadiem ir bijis vienkārši … blakus."

"Lai arī visi esam līdzcilvēki, savādas neērtības sajūtas dzīti bieži vien ejam katrs savu ceļu. Invaliditāte tieši vai pastarpināti var skart jebkuru no mums, īpaši novecojot. Vides pieejamība nav vajadzīga tikai cilvēkiem ar invaliditāti. Ikdienišķa palīdzība nav vajadzīga tikai cilvēkiem ar invaliditāti. Arī saruna ir vajadzīga ne tikai citiem, bet arī tev," režisors Reinis Boters.

Radošā komanda – Reinis Boters, Laila Burāne, Kristaps Kramiņš, Rūdolfs Gediņš, Niks Cipruss. Lomās: Ieva Aniņa, Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Roberts Jurka.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!