Notikums
23
Apr
18:00

Filma "Eņģelis"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 23. aprīlī, plkst. 18:00 "Splendid Palace" būs skatāma Luisa Ortegas filma "Eņģelis" (Argentīna, Spānija, 2018).

Zeltaino cirtu un pilnīgo lūpu dēļ Karloss Rovledo Pučs drīzāk līdzinās pusaudžu sirdsāķītim, nevis aukstasinīgam sērijveida slepkavam. Jaunais noziedznieks 20. gs. 70. gados Argentīnā apbūra sabiedrību, kuru reizē valdzināja un atbaidīja, un, iespējams, pat kņudināja doma par to, ka tik jauns un pievilcīgs vīrietis ir spējīgs paveikt tik briesmīgus noziegumus. Savā īsajā kriminālajā karjerā īstais Rovledo Pučs paveica vismaz 17 laupīšanas, 11 slepkavības, vairākus seksuāla rakstura uzbrukumus un izvarošanu. Karlosa izskats, sabiedrības reakcija un viņa pārsteidzoši jaunais vecums, visticamāk, ir iemesls tam, kālab šis stāsts turpina dzīvot.

Filma ir brīvi balstīta Argentīnas sērijveida slepkavas Karlosa Rovledo Puča dzīvē. Jaunekli iesauca par Nāves Eņģeli viņa debešķīgā, nevainīgā izskata dēļ. Šī Luisa Ortegas filma piedāvā no realitātes atsvešinātu Karlitosu, kurš allaž uzstājas. Viņš pārvietojas dejas solī, it kā kamera tvertu katru viņa kustību. Turklāt viņš sevi dēvē par dieva spiegu — it kā dzīve būtu spēle, kurā briesmas būtu tikai līdzeklis spēcīgākām izjūtām.

Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!