Notikums
20
Sept
20:00

Filma "Ādams"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 20. septembrī, plkst. 20:00 "Splendid Palace" būs skatāma Kannu kinofestivālā demonstrētā Marjamas Tuzāni filma "Ādams".

Ablas mājā Kasablankā smaržo svaigi cepta maize un skan viņas meitas smiekli. Kādudien pie durvīm klauvē Samija - jauna neprecējusies grūtniece bez darba un pajumtes. Abla dod meitenei patvērumu, lai gan konservatīvajā sabiedrībā ārlaulības bērns tiek uzskatīts par milzīgu apkaunojumu. Samija palīdz Ablai cept un pārdot tortes un maizi, un pamazām abas iedraudzējas. Taču Samijai, uz laiku radušai mājvietu, ir jārod arī atbilde uz sarežģītu jautājumu: ko iesākt, kad piedzims bērns, kam viņa nekā nespēj sniegt? Marjamas Tuzāni filmas pamatā ir viņas atmiņas par sievieti, kas apkampj vecākus Tanžerā, - tolaik Marokā neprecējušās grūtnieces bija ārpus likuma.

Emocionālā drāma par sieviešu draudzību un mātes jūtām demonstrēta Kannu kinofestivāla programmā "Īpašais skatījums".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!