Notikums
07
Sept
21:00

Diskotēka: LMA Dzejas katedras dibināšana

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 7. septembrī, no plkst. 21:00 Latvijas brīvie dzejnieki kopā ar atbalstītājiem – interneta žurnālu "Satori" un MVT Vasaras māju – rīko parakstu vākšanas kampaņu un diskotēku Dzejas katedras dibināšanai Latvijas Mākslas akadēmijā.

Pasākuma laikā MVT Vasaras mājā Esplanādē būs iespējams iepazīties ar katedras dibināšanas manifestu un to parakstīt, izdejoties, klausīties dzeju, kā arī aplūkot simt gadus vecus dokumentu oriģinālus, kas ļauj izsekot dzejnieka Eižena Berga iecerei dibināt Dzejas katedru LMA un vēsturiskajai netaisnībai, kas šo sapni aprāva.

Latvijas brīvie dzejnieki pasākumā lasīs savus dzejoļus un atskaņos dziesmas, tā izrādot atbalstu šai iecerei. Brīvos dzejniekus pārstāvēs Sergejs Timofejevs, Kirils Ēcis, Aivars Madris, Elvīra Bloma, Agnese Krivade, Kārlis Vērdiņš, Edvards Kuks, Anna Belkovska, Lote Vilma Vītiņa, Raimonds Ķirķis, Henriks Eliass Zēgners un Marija Luīze Meļķe.

Ieeja bez maksas. Seko līdzi LMA Dzejas katedras jaunumiem feisbukā!

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!