Notikums
07
Jūn
15:00

Baltijas praids 2018: Stjuarta Milka lekcija "Cilvēktiesības pasaulē"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 7. maijā, plkst. 15:00 Baltijas praida 2018 ietvaros Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku ielā 4a) notiks Stjuarta Milka lekcija "Cilvēktiesības pasaulē".

Stjuarts Milks ir LGBT tiesību un cilvēktiesību aktīvists no Amerikas Savienotajām Valstīm. Stjuarts ir cilvēktiesību līdera un politiķa Hārvija Milka brāļa dēls un Hārvija Milka Fonda līdzdibinātājs. Jau gadu desmitiem viņš ir darbojies gan kā vietējā, gan starptautiskā līmeņa aktīvists, palīdzot LGBT kustībai tādās vietās kā Latīņamerikā, Eiropā, Āzijā un Tuvajos Austrumos. Stjuarts ir arī autors un rakstnieks, kura viedokļraksti un sleja par starptautiskajām cilvēktiesībām publicēti populārajā "Huffington Post".

Savā lekcijā "Vispasaules cilvēktiesības", Stjuarts Milks piedāvās savu unikālo starptautisko skatījumu uz šī brīža cilvēktiesību un LGBT tiesību tendencēm. Vai Rietumu pasaule ir nonākusi krustcelēs starp pilnīgu vienlīdzību un respektu pret cilvēktiesībām, vai arī pastāv risks zaudēt visju, ko esam spējuši panākt pēdējo 50 gadu laikā?

Pēc lekcija paredzēts laiks jautājumiem un atbildēm.

Lekcija notiks angļu valodā. Lekciju atbalsta Hārvija Milka fonds.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!