Publicitātes attēls.
 
Notikums
30
May
15:00

Audio meistarklases jauniešiem

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 30. maijā, plkst. 15:00 mākslas centrā "Noass" notiks audio meistarklases jauniešiem.

Eksperimentālās mūzikas festivāls "Skaņu mežs" sadarbībā ar norvēģu festivālu "Insomnia" turpina darbu pie projekta "LYRA", kas paredzēts bērniem un jauniešiem. No 30. maija līdz 1. jūnijam Rīgā un Daugavpilī notiks bezmaksas audio meistarklases jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecuma. Tās vadīs norvēģu skaņu mākslinieks un komponists Aleksandrs Rishaugs (Alexander Rishaug). 

Jauniešiem paredzētās meistarklases palīdzēs iegūt iemaņas darbā ar ierakstu tehniku un skaņu apstrādes datorprogrammām, tostarp "Ableton Live", kā arī iepazīstinās ar vienkāršu kompozīciju veidošanas pamatiem.

1974. gadā dzimušais Aleksandrs Rishaugs darbojas eksperimentālās mūzikas un laikmetīgās mākslas krustcelēs. Viņa darbi nereti ir konkrētām telpām radītās instalācijas, kas izmanto lauka ierakstus un niansētu darbu ar skaļruņiem, kā arī analogos sintezatorus un ģeneratīvu datormūziku. Viņš ir strādājis arī kino, teātra un laikmetīgās dejas jomā.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!