Nosaukums: Varēja būt trakāk
Autors: Einata Carfati
Gads: 2021
Izdevējs: Jāņa Rozes apgāds
 
 
Grāmatas
14.05.2021

Varēja būt trakāk

Komentē
0

Jāņa Rozes apgādā klajā nākusi Izraēlas rakstnieces un mākslinieces Einatas Carfati grāmata bērniem "Varēja būt trakāk".

Diviem jūrniekiem palaimējas izglābties pēc kuģa avārijas. Albertīni ir pilnīgi satriekts: aumaļām gāž lietus, pēc tam virs galvas parādās caurejas mocīts lidojošu zivju bars, pie apvāršņa – spoku kuģis ar pirātiem, un tad vēl valis, kura elpa neganti smird pēc tunča sviestmaizēm… Taču Džordžs līksmi spēlē mutes ermoņikas un ikreiz mierina draugu, ka varēja būt trakāk.

Talantīgās Izraēlas mākslinieces Einatas Carfati māksliniecisko rokrakstu latviešu lasītāji iepazina grāmatā "Kaimiņi", kas ieguva pārliecinošu 1. vietu lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu žūrija 2019" grupā 5+. Arī šajā viņas grāmatā rotaļīgās, līdz sīkākajai detaļai izzīmētās ilustrācijas vizuāli lieliski papildina pārdomas par grūtiem laikiem, kas apliecina – pat vistrakākajā situācijā var gadīties negaidīti pavērsieni, un ir daudz vieglāk, ja līdzās ir draugi.

Māras Poļakovas tulkojums latviešu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!