Nosaukums: Ševronas strūklaka
Autors: Jānis Einfelds
Gads: 2023
Izdevējs: Dienas grāmata
 
 
Grāmatas
09.05.2023

Ševronas strūklaka

Komentē
0

Apgādā "Dienas grāmata" klajā nākusi rakstnieka Jāņa Einfelda novele "Ševronas strūklaka".

Nav tādu nakšu, kuras spētu uzvarēt sapņus, nav tādu nakts ērmu, kuri var pazudināt dvēseli, un nu jau nakts sāk darvas vāliem velties prom, nāk pavisam agrs rīts, visu cerību piepildītājs, un pamalē tas noguldījis austošās gaismas špagu, kura vēlāk kļūst platāka, līdz izslejas resns slānis, vietām sārts, bet pārsvaru gūst baltums, kas skrien pa priekšu, un aina izmainās sekunžu laikā. Marķīza miegs vēl ir smags, nav attapies, nesadzird vēl gaiļa dziesmu, taču ārēji trokšņi pamazām, tomēr pildīdami iekaro Ševronu.

Jānis Einfelds (1967) ir latviešu rakstnieks. Viņa darbos "Mēness bērns", "Cūku grāmata", "Veči", "Pornogrāfisko bildīšu tirgotājs", "Neļaudis", "Palaidnis", "Meļu dzīres", "Rīga", "Dunduri un dēmoni", "Armagedona cikls", "Svētlaimīgo zeme" reālais ar fantasmagorisko pastāv paralēli. Novele "Ševronas strūklaka" ir autora divpadsmitā prozas grāmata.

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!