Nosaukums: Ordesa
Autors: Manuels Vilass
Gads: 2021
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
13.12.2021

Ordesa

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" izdots spāņu rakstnieka Manuela Vilasa romāns "Ordesa".

"Kāds pusmūža krīzes nomākts vīrs ir atgriezies Ordesā, nelielā kalnu pilsētā, kura glabā atmiņas no viņa bērnības. Nesen miruši viņa vecāki, un, lai pārvarētu un atbrīvotos no dažādu piedzīvoto zaudējumu skumjām, viņš apsēžas un ķeras pie grāmatas rakstīšanas. Bērnība, dzīves līkloči, uzvaras un zaudējumi. Viņš raksta par dzīvajiem un mirušajiem, par saviem vecākiem un par mīlestību, kura nekad nebeidzas...," vēsta grāmatas anotācija.

Romānā "Ordesa" Manuels Vilass ar savai dzejai piemītošo spraigumu piedāvā ļoti personisku stāstu. Autora drosmīgais un priekšstatus graujošais tonis, sapludinot īstenību ar izdomu un prozu ar dzeju, uzbūvē stāstu, kurā katrs var ieraudzīt sevi – ceļojumā no nemaldīgās tagadnes uz kādu iztēlotu sākumu.

Manuels Vilass ir atzīts spāņu dzejnieks un rakstnieks. Viņš sarakstījis romānus un vairākus dzejoļu krājumus, kā arī publicējies laikrakstos un žurnālos. Romāns "Ordesa" ir tulkots vairāk nekā 20 valodās un ieguvis literāro kritiķu starptautisku atzinību.

No spāņu valodas tulkojis Edvīns Raups.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!