Aktualitātes
15.04.2021

Valters Sīlis jaunā izrādē piedāvā iejusties VDK aģenta ādā

Komentē
1

No 15. aprīļa mājaslapā www.noklausies.lv pieejama jauna Valtera Sīļa klausāmizrāde "Noklausies", kas skatītājiem ļaus iejusties kāda VDK darbinieka ādā un noklausīties sarunas starp cilvēkiem, kas tiek turēti aizdomās par pretvalstiskām darbībām.

"Ir 1987. gada. 31. decembris. Tu dzīvo Latvijas Padomju Sociālistiskajā Republikā. Lai gan vēlies pavadīt Vecgada vakaru ar ģimeni, tas nav iespējams. Pienācis izsaukums no biedra Jansona. Laiks doties uz darba vietu V. Ļeņina un F. Engelsa ielas krustojumā. Uzkāp uz savu kabinetu otrajā stāvā, apsēdies pie darba stacijas un gaidi."

Meklējot jaunus formātus, lai atgrieztos pie skatītājiem, režisors Valters Sīlis ar radošo komandu nākuši klajā ar interaktīvu klausāmizrādi. Izrādes darbībai izvēlēts laiks, kurā telefona sarunas bija ērtākais veids attālinātai komunikācijai. Tomēr tas bija arī laiks, kurā cilvēki bieži vien ticēja, ka šīs sarunas tiek noklausītas.

Nokļūstot izrādē, skatītājs varēs noklausīties vairākas sarunas, pēc saviem ieskatiem izvēloties, kurām no tām dot priekšroku. Pārslēdzoties no viena kanāla uz otru, izrādē izskanēs vairāku Latvijā zināmu aktieru balsis: Ingas Tropas-Fišeres, Daigas Gaismiņas, Ivara Krasta, Intas Tiroles, Jāņa Āmaņa un citu.

Klausāmizrādes scenāriju kopā ar režisoru Valteru Sīli veidoja aktieris Jānis Kronis, programmētājs un grafiskais dizaineris ir Uvis Zviedris, savukārt skaņu režisors un ieraksta operators ir Viesturs Balodis.

Iegādājoties biļeti, saņemsi pieejas kodu, kurš būs derīgs trīs stundas pēc tā ievadīšanas. Lai vairāk uzzinātu par biļešu iegādi, apmeklē www.noklausies.lv vai teātra mājaslapu.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!