Aktualitātes
05.07.2022

Talsos notiks pirmā "Kalendāra diena" kopā ar Andri Kalnozolu

Komentē
0

Talsos šīgada 8. jūlijā pirmo reizi notiks "Kalendāra diena" kopā ar romāna "Kalendārs mani sauc" autoru, rakstnieku un režisoru Andri Kalnozolu.

Kā vēsta Talsu Tūrisma informācijas centra "Facebook" profilā publicētā informācija, programmā paredzēta pastaiga pa romānā "Kalendārs mani sauc" pieminētajām vietām paša autora vadībā, būs zupas virtuve, bet pasākumu noslēgs diskotēka ar grupas "ABBA" mūziku kultūrtelpā "K U R T E".

Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, rakstot uz e-pasta adresi kalendars@ye.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26 469 057 darbdienā no pulksten 16 līdz 18. Pieteikšanās – līdz ceturtdienai, 7. jūlijam.

Andra Kalnozola pirmais romāns "Kalendārs mani sauc" sērijā "Orbītas bibliotēka" iznāca 2020. gada decembrī, kļūstot par bestselleru, par spīti pandēmijas dēļ slēgtajām grāmatnīcām. Grāmata vēlāk tikusi izdota atkārtoti. "Kalendārs mani sauc" saņēmis Latvijas Literatūras gada balvu kategorijā "Gada debija". Pēc romāna motīviem jau iestudēta izrāde Valmieras teātrī, bet Nacionālais kino centrs piešķīris finansējumu filmas tapšanai, ko veidos režisors Juris Poškus.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!