Aktualitātes
01.04.2021

Podkāstā "Zaļgalvis" – saruna par polārpētniecību un klimatu

Komentē
0
Saglabā

Klajā nākusi podkāsta "Zaļgalvis" 6. sērija, kurā par polārpētniecību un klimatu stāsta ģeologs, polārpētnieks un līdz šim vienīgās Latvijas misijas Antarktīdā dalībnieks Jānis Karušs.

Cik viegli Latvijā ir atrast naudu pētījumiem? Kāpēc latviešiem jāpēta zemes poli un kāds no tā labums? Vai elektroauto ir risinājums klimata krīzei? Kāpēc cilvēki izvēlas studēt ģeoloģiju? Par šiem un citiem jautājumiem ar Jāni sarunājas Eva Johansone un Rvīns Varde. 

Šis podkāsts ir daļa no vides raidījuma "Zaļgalvis", ko "Satori" veido kopā ar "Vides Filmu Studiju". Katrā sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde dodas tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk.

Raidījums skatāms LTV1 svētdienās plkst. 18.15, kā arī "Vides Filmu Studijas" Vimeo profilā. Raidījuma režisors ir Uģis Olte. Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!