Aktualitātes
27.10.2020

JRT izziņo seriāla "Aģentūra" pirmizrādi

Komentē
0
Saglabā

Jaunā Rīgas teātra veidotā daudzsēriju mākslas filma, kurā režisora Alvja Hermaņa vadībā piedalījušies visi JRT aktieri un teātra studijas 3. kursa studenti, būs skatāma no šī gada 27. novembra.

2020. gada pavasarī Covid-19 krīzes laikā Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskajam vadītājam Alvim Hermanim radās ideja par daudzsēriju mākslas filmas veidošanu. Vasaras laikā notika filmēšana, un šī gada novembrī pirmizrādi piedzīvos daudzsēriju mākslas filma "Aģentūra" desmit sēriju garumā.

Filmas žanrs apvieno psiholoģisku trilleri ar detektīvu, un tās notikumi risinās Rīgā un Latvijā 2020. gada vasarā. "Tas ir stāsts par pasauli, kas jau atkal pēkšņi mainās, un par aizkustinošo ticību, ka ar visu uz šis pasaules iespējams manipulēt.  Sižeta centrā ir reklāmas aģentūra - klasisks birojs, kur profesionalitāte saduras ar apnikumu, romantiku un eksistenciālu apjukumu. Sižeta katalizators ir kāds noslēpumains gadījums, kas padara neskaidru visu, kas līdz šim bijis stabils un perspektīvs. Detektīvintriga izvēršas tuvplānu trillerī, kur nevainīgo laikam tomēr nav," vēsta anotācija.

Režisors Alvis Hermanis: "Daudzsēriju mākslas filmas "Ağentūra" mērķauditorija visticamāk ir JRT skatītāji. Un arī šī kinostāsta varoņi ļoti līdzinās mūsu Jaunā Rīgas teātra skatītājiem. Tas ir stāsts par mūsdienu rīdziniekiem, tas ir stāsts par mums pašiem."

Filmas scenārija autori: Alvis Hermanis un Jānis Joņevs ar aktieru piedalīšanos. Operators-inscenētājs: Mārtiņš Grauds, lomās: visi JRT aktieri un Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 3. kursa studenti.

Daudzsēriju mākslas filmu no 27. novembra būs iespējams skatīties seriāla interneta platformā no jebkuras ierīces visā pasaulē. Sākotnēji filma būs pieejama tikai latviešu valodā, bet līdz gada beigām arī krievu valodā.

Pieeja seriālam maksās 50 EUR, bet iepriekšpārdošanā no 20. novembra līdz 26. novembrim – 40 EUR. No 11. līdz 13. decembrim JRT Lielajā zālē notiks seriāla skatīšanās maratons, cena par trim seansiem – 40 EUR.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!